Ангіна

Ангіна - це гостре загальне інфекційне захворювання з переважною поразкою піднебінних мигдалин. Запальний процес може розвиватися і в інших скупченнях лімфаденоїдної тканини глотки і гортані - в язичній, горловій, носоглотковій, мигдалинах. Тоді відповідно говорять про язичну, горлову або носоглоткову ангіну. Інфікування може бути ззовні або власними мікробами. Можливі два шляхи передачі інфекції: повітряно-краплинний і харчовий. Але найчастіше відбувається внутрішнє інфікування з порожнини рота або глотки ( хронічне воспаленяє піднебінних мигдалин, каріозні зуби і ін.). Джерелом інфекції можуть бути також гнійні захворювання носа і його додаткових пазух.

Найчастіше збудниками інфекції є стафілокок, стрептокок, пневмокок. Є зведення про можливість вірусних ангін. Сприяючі чинники:
місцеве і загальне охолоджування, зниження опірності організму. На ангіну частіше хворіють діти дошкільного і шкільного віку і дорослі до 35-40 років, особливо в осінній і весняний періоди.
Часник від ангіни
Поріжте 1 головку часнику, покладіть в каструлю, налийте туди 1 літр води, а як тільки вода почне закипати, всипте 1 чайну ложку харчової соди і робіть інгаляцію - дихаєте над каструлькою 3 рази на день. Зазвичай через пару днів ангіна відступає.

Ангіну можна лікувати таким чином: змішати і ретельно подрібнити листя шавлії, квіти мальви і квіти бузини (чорною або червоною). Всі компоненти потрібно узяти в рівних пропорціях. 1 ч. л. цій суміші заливаємо 1 стаканом кип'ятку. Наполягаємо, укутавши, 40 хвилин, а потім проціджуємо. Цим засобом полоськаєм горло кілька разів в день, і ангіни як не бувало! Для цієї ж мети підходить настій чабреца: 1 ст. л. подрібненої трави на 1 стакан кип'ятку. Наполягаємо, укутавши, 1 година, проціджуємо і теж полощемо горло кілька разів в день.

Засіб, який допоміг
Заварюємо міцний чай, не в пакетиках. Остуджуємо до температури яку можна терпіти. Додаємо туди ложку солі, розмішуємо. Полоскати кілька разів в день. Гній сам виходить при полосканні. За тиждень була вилікувана страшна ангіна, на яку хворіла людина декілька років.

При болях в горлі в стакан теплої кип'яченої води всипати по половині чайній ложці соди і солі і додати декілька крапель йоду. Цим розчином полоскати горло.

Залити 1 стаканом холодної кип'яченої води на ніч 1 ст. л. кореня дивосила. Вранці добре розмішати, дати наполягати і пити по 1 глотку через кожну годину Курс лікування 6 7 днів.

Полоскання горла соком буряка. Натерти буряк на дрібній терці і віджати сік. До стакана соку додати 1 ст. ложку столового оцту (не есенції!). Полоскати горло 5-6 разів на день.

Полоскання горла настоєм часнику. Узяти 100 г очищеного і подрібненого часнику, залити 100 мл кип'яченої води кімнатної температури, соуд щільно закрити і залишити на 5-6 годин, процідити.

Інші статті


0 Відгуків на “Ангіна”


  1. Немає коментарів

Залишити відгукскачати
П Р А Й С